Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Szkoła tańca RDSpin Galeria Rumia

Osiągnięcia

III OTTN MOVE IT 2014

III Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego MOVE IT - Piotrków Trybunalski 15 czerwca 2014

  • I miejsce SPIN MINI 2 inne formy do 11 lat
  • I miejsce SPIN 5 inne formy 12-15 lat

Solo jazz dance kl. E 8-9 lat:

  • III m. Rychlak Nikola
  • IV m. Golba Martyna
  • VII m. Ramutkowska Anastazja

Solo jazz dance kl. E 10-11 lat

  • I m. Kostrzewa Natalia otrzymuje klasę D
  • II m. Urbaniak –Dzienisz Laura otrzymuje klasę D
  • V m. Sigorska Julia
  • VII m. Nowicka Anita VIII m. Kutyłowska Oliwia
  • XII m. Pienczk Dominika
  • XII m Bielik Lena

Solo jazz dance kl. E 12-13 lat

  • I m. Gortatowska Maja otrzymuje klasę D

Solo jazz dance kl. E 14-15 lat

  • I m. Numann Marta otrzymuje klasę D

Solo jazz dance kl. D 12-13 lat

  • V m. Reglińska Wiktoria
  • VI m. Wandtke Aneta
  • IX m. Kudlicka Natalia
  • IX m. Kusch Ewa

Solo jazz dance kl. D 14-15 lat

VI m. Olszowy Ania

Modern kl. E 8-9 lat

  • I m. Rychlak Nikola
  • II m. Ramutkowska Anastazja
  • IV m. Golba Martyna

Modern kl. E 10-11 lat

  • I m. Nowicka Anita otrzymuje klasę D
  • II m. Kostrzewa Natalia otrzymuje klasę D
  • IIIm. Urbaniak – Dzienisz Laura otrzymuję klasę D
  • IVm. Sigorska Julia
  • Vm. Dzidkowska Sara
  • VI m. Pienczk Dominika
  • VIII m. Bielik Lena
  • VIII m. Kutyłowska Oliwia

Modern kl. E 14-15 lat

  • I m. Neumann Marta otrzymuję klasę D

Modern kl. D12- 15 lat

  • I m. Wandtke Aneta otrzymuje klasę C
  • III m. Gortatowska Maja
  • IV m. Reglińska Wiktoria
  • V m. Olszowy Ania
  • VI m. Kusch Ewa
  • VII m. Kudlicka Natalia

Hip – hop kl. E 12-15 lat

  • VI m. Cwalina Zuzanna
  • IX m. Bąk Wiktoria

Hip – hop kl. C 14- 15 lat

  • IX m. Wenta Wiktoria

Debiuty jazz dance ocena 6:

  • Antczak Marta
  • Cwalina Zofia
  • Bielik Kinga
  • Gąsiorowska Oliwia
  • Itrych Maja
  • Konkol Liwia
  • Kruk Nina
  • Leszczyńska Julia
  • Stromska Oktawia
  • Polkowska Kamila
  • Reglińska Kornelia
  • Redzimska Lena
  • Sokołowska Nadia
  • Szok Wiktoria
  • Wasilke Vanessa

Debiuty jazz dance ocena 5:

  • Mielewczyk Zuzanna
  • Sycz Sara
  • Zylla Julia

Debiuty modern ocena 6:

  • Antczak Marta
  • Cwalina Zofia
  • Bielik Kinga
  • Gąsiorowska Oliwia
  • Itrych Maja
  • Konkol Liwia
  • Kruk Nina
  • Stromska Oktawia
  • Polkowska Kamila
  • Reglińska Kornelia
  • Redzimska Lena
  • Sokołowska Nadia
  • Szok Wiktoria
  • Wasilke Vanessa
  • Mielewczyk Zuzanna
  • Sycz Sara
  • Zylla Julia

Debiut hip - hop ocena 6:

  • Borgosz - Cirocka Ola
  • Bromirski Hubert
  • Sobczyk Artur
  • Dajnowiec Kornelia
  • Patschull Zuzia
  • Patschull Julia
  • Gracz Karolina

GRATULUJEMY !!!!

Bolszewo 2014

Turniej Formacji Tanecznych - Bolszewo 2014

  • III miejsce SPIN FUNKY w kategorii inne formy szkoły podstawowe
  • wyróżnienie SPIN 5 w kategorii inne formy szkoły podstawowe

Gratulacje!!!

Międzynarodowy Dzień Tańca Lębork 2014

VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA – Lębork 2014

  • 1 miejsce Monika Kozłowska solo inne formy powyżej 15 lat
  • 2 miejsce SPIN Funky formacja inne formy do lat 11
  • 2 miejsce SPINEX inne formy do lat 11
  • 2 miejsce Wiktoria Wenta i Malwina Reclaf duet hip-hop powyżej 15 lat
  • 3 miejsce SPIN Mini 2 formacja freestyle do lat 8
  • 5 miejsce SPIN 5 formacja inne formy 12-15 lat

Wszystkim zawodniczkom serdecznie GRATULUJEMY !!!

Gratulacje

VIII Europejskie Dni Tańca Malbork 2014

  • I miejsce Monika Kozłowska inne formy tańca solo 16+

Sukcesy

Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz Dance& Show Dance Kielce 2014:

  • 11 miejsce Monika Kozłowska jazz dance solo 16+
  • 8 miejsce Monika Kozłowska show dance solo 16+

Mazovia Freestyle Cup Pomiechówek 2014

  • Debiuty Jazz Dance oraz Modern do lat 11:
  • Antczak Marta-ocena celująca
  • Kruk Nina-ocena celująca
  • Stromska Oktawia-ocena celująca
  • Polkowska Kamila-ocena celująca
  • Wasilke Vanessa-ocena celująca

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Solo – Duet Bydgoszcz 2014

  • II miejsce formacja jazz 10-13 lat
  • V miejsce formacja inne formy 10-13 lat
  • V miejsce solo jazz powyżej 16 lat Monika Kozłowska

Ogólnopolski Turniej Taneczny Freestyle Bydgoszcz 2014

  • I miejsce w kategorii inne formy taneczne solo powyżej 15 lat Monika Kozłowska

VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego Łeba 2014

  • IV miejsce w kategorii inne formy solo powyżej 15 lat Monika Kozłowska

World Dance Week Mikołajki

  • VII miejsce w kategorii show dance solo dorośli Monika Kozłowska

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem