Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Szkoła tańca RDSpin Galeria Rumia

Osiągnięcia

Grand Prix Polski PZTF Twardogóra 2016

1 miejsce Kozłowska Monika solo jazz  dance powyżej 16 lat

1 miejsce Kozłowska Monika i Kozłowska Malwina duet jazz dance powyżej 16 lat

3 miejsce Fedorowicz Agata solo jazz dance klasa D do lat 9

6 miejsce Fedorowicz Agata solo modern klasa D do lat 11

Grand Prix Polski PZTF Białobrzegi

 

1 miejsce SPIN formacja modern powyżej 16 lat ekstraliga

1 miejsce SPIN 5 formacja modern 12-15 lat ekstraliga

1 miejsce SPIN MINI 1 formacja modern do lat 11 ekstraliga

1 miejsce SPIN MINI 1 formacja jazz dance do lat 11 ekstraliga

1 miejsce SPIN FUNKY formacja modern 10- 11 I liga

1 miejsce SPIN MINI 3 formacja modern 8-9 lat I liga

1 miejsce Kozłowska Monika solo jazz dance open powyżej 16 lat

2 miejsce Kornelia Stec solo modern open powyżej 16 lat

 

1 miejsce Koj Kacper solo hip – hop klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

1 miejsce Badura Agata solo jazz dance klasa E do lat 9 otrzymuje klasę D

1 miejsce Mikucka Maja solo modern klasa E 8-9 lat otrzymuje klasę D

1 miejsce Torbiak Liwia solo modern klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

1 miejsce Kruk Nina solo modern klasa E do lat 7

2 miejsce Fedorowicz Agata solo jazz klasa D do lat 9

2 miejsce Rychlak Nikola solo jazz dance klasa E 10-11 lat otrzymuje klasę D

2 miejsce Wenta Wiktoria solo hip – hop klasa C 16. +

2 miejsce Rychlak Nikola solo modern klasa D do lat 11 otrzymuje klasę C

2 miejsce Kaczmarek Amelia solo modern klasa E 8-9 lat otrzymuje klasę D

2 miejsce Matlak Magda solo hip – hop klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

2 miejsce Rompca Maria  solo modern klasa E do lat 7

3 miejsce Duc Paulina solo jazz klasa D do lat 9

3 miejsce Torbiak Liwia solo jazz dance klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

3 miejsce Szymborska Marta solo hip – hop klasa E 12-15 lat

3 miejsce Kopczyńska Dominika solo modern klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

3 miejsce Kościelska Oliwia solo modern klasa D 12-15 lat otrzymuje klasę C

3 miejsce Żylla Julia solo modern klasa E 8-9 lat otrzymuje klasę D

3 miejsce Mróz Paulina solo modern klasa D do lat 11 otrzymuje klasę C

3 miejsce Lipińska Blanka solo modern klasa E do lat 7

4 miejsce Kopczyńska Dominika solo jazz dance klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

4 miejsce Kostrzewa Natalia solo jazz dance klasa D 12-15 lat

4 miejsce Leszczyńska Iga solo modern klasa D do lat 11

4 miejsce Szwagrowska Natalia solo modern klasa E 10 -11 lat

4 miejsce Piątek Samanta  solo modern klasa E do lat 7

5 miejsce Fedorowicz Agata solo modern klasa D do lat 11

5 miejsce Antczak Marta solo modern klasa E 8-9 lat otrzymuje klasę D

5 miejsce Sigorska Julia solo jazz dance klasa E 12-15 lat

5 miejsce Urbaniak – Dzienisz Laura solo jazz dance klasa C 12-15 lat

5 miejsce Kostrzewa Natalia solo modern klasa C 12- 15 lat

5 miejsce Szwagrowska Natalia solo jazz dance klasa E 10 – 11 lat

6 miejsce Urbaniak – Dzienisz Laura solo modern klasa C 12-15 lat

6 miejsce Polkowska Kamila solo modern klasa D do lat 11

6 miejsce Golba Martyna solo modern klasa E 10 -11 lat

6 miejsce Wasilke Vanessa solo modern klasa E 8-9 lat otrzymuje klasę D

6 miejsce Redzimska Lena solo jazz dance klasa E do 9 lat

6 miejsce Pienczk Dominika solo jazz dance klasa C 12-15 lat

7 miejsce Żylla Julia solo jazz dance klasa E do 9 lat

7 miejsce Wasilke Vanessa solo jazz klasa D do lat 9

7 miejsce Pienczk Dominika solo modern klasa C 12-15 lat

7 miejsce Ramutkowska Anastazja solo modern klasa D do lat 11

7 miejsce Kunikowska Matylda solo modern klasa D do lat 11

7 miejsce Pakur Antonina solo modern klasa D do lat 11

7 miejsce Pucuła Weronika solo modern klasa E 10 -11 lat

7 miejsce Sycz Sara solo modern klasa E 8-9 lat

7 miejsce Redzimska Lena solo modern klasa E 8-9 lat

8 miejsce Mikucka Maja solo jazz klasa D do lat 9

8 miejsce Kunikowska Matylda solo jazz dance klasa D 10-11 lat

8 miejsce Leszczyńska Iga solo jazz dance klasa D 10-11 lat

8 miejsce Pakur Antonina solo jazz dance klasa D 10-11 lat

8 miejsce Antczak Marta solo jazz dance klasa E do 9 lat

8 miejsce Nowicka Anita solo modern klasa D 12-15 lat

9 miejsce Stasik Emilia solo jazz dance klasa E do 9 lat

9 miejsce Cwalina Zofia solo jazz dance klasa E do 9 lat

9 miejsce Cwalina Zofia solo modern klasa E 8-9 lat

9 miejsce Badura Agata solo modern klasa E 8-9 lat

10 miejsce Polkowska Kamila solo jazz klasa D do lat 9

10 miejsce Kaczmarek Amelia solo jazz klasa D do lat 9

10 miejsce Golba Martyna solo jazz dance klasa E 10 -11 lat

10 miejsce Duc Paulina solo modern klasa D do lat 11

10 miejsce Sigorska Julia solo modern klasa D 12-15 lat

11 miejsce Gąsiorowska Oliwia solo modern klasa E 8-9 lat

11 miejsce Stasik Emilia solo modern klasa E 8-9 lat

11 miejsce Sokołowska Nadia solo modern klasa E 8-9 lat

12 miejsce Sycz Sara solo jazz dance klasa E do 9 lat

12 miejsce Bielik Kinga solo jazz dance klasa E do 9 lat

12 miejsce Plichta Laura solo jazz dance klasa E do 9 lat

12 miejsce Gąsiorowska Oliwa solo jazz dance klasa E do 9 lat

14 miejsce Bielik Kinga solo modern klasa E 8-9 lat

14 miejsce Plichta Laura solo modern klasa E 8-9 lat

15 miejsce Mróz Paulina solo jazz dance klasa D 10-11 lat

16 miejsce Ramutkowska Anastazja solo jazz dance klasa D 10-11 lat

18 miejsce Kruk Nina solo jazz dance klasa E do 9 lat

21 miejsce Sokołowska Nadia solo jazz dance klasa E do 9 lat

GRATULUJEMY !!!!

IDO World Ballet, Jazz and Modern Championships 2015

 

wice MISTRZOSTWO ŚWIATA formacja modern SPIN MINI 1

zespół w składzie:Antczak Marta, Cwalina Zofia, Gąsiorowska Oliwia, Glaza Zofia Jachimek Jana, Kruk Nina, Mielewczyk Zuzanna, Piątek Samanta, Plichta Laura, Polkowska Kamila, Redzimska Lena, Rombca Maria, Sokołowska Nadia, Sycz Sara, Wasilke Vanessa, Żylla Julia

wice wice MISTRZOSTWO ŚWIATA duet modern

Kamila Polkowska i Vanessa Wasilke

GRATULACJE !!!

XXII Otwarte Mistrzostwa Polski FREESTYLE PZTF 2015

Wszystkim Naszym Tancerkom i Tancerzom GRATULUJEMY udanego startu na tak prestiżowych zawodach oraz tak wielu przeklasyfikowań do wyższych klas tanecznych.

WYNIKI:
XX II OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE OPEN
2 miejsce – Kozłowska Monika solo modern powyżej lat 16
3 miejsce – Kozłowska Monika solo jazz powyżej 16 lat
3 miejsce – Wardacka Wiktoria i Stec Kornelia duet modern 12- 15 lat
6 miejsce – Stec Kornelia solo modern 12-15 lat

XX II OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE – turniej klasyfikacyjny

2 miejsce SPIN MINI 1 mini formacja jazz I LIGA do lat 11

3 miejsce SPIN UNITY mini formacja hip hop I LIGA 12-15 lat

MODERN SOLO 14-15 lat klasa C
3 miejsce – Gortatowska Maja

MODERN SOLO - 11 lat klasa D
1 miejsce- Dominika Pienczk – otrzymuje klasę C NAJWYŻSZĄ W POLSCE W KATEGORII DZIECI
3 miejsce – Fedorowicz Agata
4 miejsce – Leszczyńska Iga
6 miejsce – Kościelska Oliwia
7 miejsce – Mróz Paulina

MODERN SOLO 12-15 lat klasa D
2 miejsce – Urbaniak – Dzienisz Laura – otrzymuje klasę C
3 miejsce – Wardacka Wiktoria – otrzymuje klasę C
4 miejsce – Kostrzewa Natalia – otrzymuje klasę C

MODERN SOLO – 7 lat klasa E
2 miejsce – Polkowska Kamila – otrzymuje klasę D
3 miejsce – Antczak Marta
4 miejsce – Sokołowska Nadia
5 miejsce – Żylla Julia
6 miejsce – Kruk Nina
7 miejsce – Wasilke Vanessa
7 miejsce – Cwalina Zofia
9 miejsce – Stasik Emilia

MODERN SOLO 8-9 lat klasa E
1 miejsce – Duc Paulina – otrzymuje klasę D
3 miejsce – Kunikowska Matylda – otrzymuje klasę D
4 miejsce – Pakur Antonina – otrzymuje klasę D
5 miejsce – Ramutkowska Anastazja – otrzymuje klasę D
6 miejsce – Kaczmarek Amelia
7 miejsce – Pucuła Weronika
8 miejsce – Mikucka Maja

MODERN SOLO 10-11 lat klasa E
3 miejsce – Rychlak Nikola – otrzymuje klasę D
7 miejsce – Szwagrowska Natalia

MODERN SOLO 12-13 lat klasa E
2 miejsce – Sigorska Julia – otrzymuje klasę D

JAZZ DANCE SOLO 14-15 lat klasa C
6 miejsce – Gortatowska Maja
7 miejsce – Wardacka Wiktoria

JAZZ DANCE SOLO 12-13 lat klasa C
5 miejsce – Urbaniak – Dzienisz Laura

JAZZ DANCE SOLO 12-13 lat klasa D
6 miejsce – Kostrzewa Natalia
7 miejsce – Sigorska Julia

JAZZ DANCE SOLO 10-11 lat klasa D
3 miejsce - Pienczk Dominika – otrzymuje klasę C NAJWYŻSZĄ W POLSCE W KATEGORII DZIECI
5 miejsce – Kościelska Oliwia
6 miejsce – Leszczyńska Iga
7 miejsce – Mróz Paulina

JAZZ DANCE SOLO 8-9 lat klasa D
7 miejsce – Pakur Antonina

JAZZ DANCE SOLO - 7 lat klasa E
2 miejsce - Polkowska Kamila – otrzymuje klasę D
3 miejsce – Wasilke Vanessa – otrzymuje klasę D
4 miejsce – Cwalina Zofia
5 miejsce – Antczak Marta
6 miejsce – Żylla Julia
7 miejsce – Kruk Nina
8 miejsce – Sokołowska Nadia
11 miejsce – Stasik Emilia

JAZZ DANCE SOLO 8-9 lat klasa E
2 miejsce – Kunikowska Matylda – otrzymuje klasę D
7 miejsce – Duc Paulina – otrzymuje klasę D
7 miejsce – Ramutkowska Anastazja – otrzymuje klasę D
9 miejsce – Kaczmarek Amelia – otrzymuje klasę D
9 miejsce – Mikucka Maja – otrzymuje klasę D
14 miejsce – Pucuła Weronika – otrzymuje klasę D
17 miejsce – Agata Fedorowicz

JAZZ DANCE SOLO 10 -11 lat
10 miejsce – Rychlak Nikola
10 miejsce – Szwagrowska Natalia

HIP HOP SOLO 14-15 lat klasa C
9 miejsce – Wenta Wiktoria

IV OTTF Grand Prix Polski Move IT

Osiągnięcia:

MINI FOMACJE JAZZ DANCE do lat 11
1 miejsce SPIN FUNKY

SOLO MODERN kat. open powyżej 16 lat
1 miejsce Kozłowska Monika

SOLO JAZZ DANCE kat. open powyżej 16 lat
2 miejsce Kozłowska Monika

SOLO MODERN Klasa E poniżej 7 lat
1 miejsce Polkowska Kamila
2 miejsce Sara Sycz
3 miejsce Cwalina Zofia

SOLO MODERN Klasa E 8-9 lat
1 miejsce Fedorowicz Agata otrzymuje klasę D
2 miejsce Pakur Antonina
3 miejsce Mikucka Maja
4 miejsce Bielik Kinga

SOLO MODERN Klasa E 10-11 lat
1 miejsce Pienczk Dominika otrzymuje klasę D
2 miejsce Mróz Paulina otrzymuje klasę D
3 miejsce Leszczyńska Iga otrzymuje klasę D
5 miejsce Kościelska Oliwia otrzymuje klasę D
6 miejsce Bielik Lena

SOLO MODERN Klasa D 10 -11 lat
3 miejsce Nowicka Anita

SOLO MODERN Klasa D 12-15 lat
2 miejsce Kostrzewa Natalia
3 miejsce Urbaniak – Dzienisz Laura
6 miejsce Neumann Marta

SOLO MODERN Klasa D powyżej 16 lat
2 miejsce Olszowy Ania

SOLO JAZZ DANCE Klasa E poniżej 7 lat
2 miejsce Polkowska Kamila
3 miejsce Sara Sycz
4 miejsce Cwalina Zofia

SOLO JAZZ DANCE Klasa E 8-9 lat:
1 miejsce Pakur Antonina otrzymuje klasę D
6 miejsce Fedorowicz Agata
7 miejsce Bielik Kinga
9 miejsce Mikucka Maja

SOLO JAZZ DANCE Klasa E 10-11 lat
3 miejsce Mróz Paulina otrzymuje klasę D
4 miejsce Leszczyńska Iga otrzymuje klasę D
5 miejsce Kościelska Oliwia otrzymuje klasę D
7 miejsce Nowicka Anita
8 miejsce Bielik Lena

SOLO JAZZ DANCE Klasa D 10-11 lat
4 miejsce Dominka Pienczk

SOLO JAZZ DANCE Klasa D 12-13 lat
2 miejsce Urbaniak – Dzienisz Laura otrzymuje klasę C
4 miejsce Kostrzewa Natalia

SOLO JAZZ DANCE Klasa D 14-15 lat
2 miejsce Neumann Marta

SOLO JAZZ DANCE Klasa C powyżej 16 lat
6 miejsce Olszowy Ania

Gratulacje!!!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem