Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Szkoła tańca RDSpin Galeria Rumia

O nas

Minął kolejny rok działalności R&D Studio Tańca Spin. Dziękując za dotychczasową współpracę,zapewniam, że dołożę wszelkich starań w doskonalenie warsztatu tanecznego Państwa dzieci.Jest mi niezmiernie miło, że mogę Państwa dziecku zaproponować nową jakość zajęć, którą zamierzam wraz z nowymi instruktorami zaproponować na nadchodzący nowy rok szkolny.

Od września br. wprowadzone zostaną zajęcia 2 razy w tygodniu po 1,5 h, (dla grup dziecięcych od 6 do 16 r.ż), które w sposób oczywisty zwiększą zarówno efektywność jak i atrakcyjność zajęć. Proponowane zwiększenie godzin,nie będzie skutkowało zwiększeniem opłat.

Opłata za zajęcia pozostaje niezmieniona i wyniesie 150 zł za miesiąc zajęć. Dodatkowo odbywać się będą warsztaty weekendowe ze znanymi i profesjonalnymi choreografami, których Państwa dzieci znają z programów tanecznych takich jak You Can Dance i Got To Dance. Gwarancją prawidłowego rozwoju i profesjonalnego doskonalenia warsztatu tanecznego Państwa dzieci jest odpowiedni dobór kadry kształcącej. Z wielką dumą i nieukrywaną satysfakcja pragnę Państwa poinformować , że ze względu na liczne sukcesy odnoszone przez R&D Studio Tańca SPIN, udało się namówić do współpracy nowych znakomitych choreografów i pedagogów. Jednocześnie pragnę zapewnić Państwa, że grupy przygotowane przez tak fachową kadrę, doprowadzą naszych tancerzy do startów w zawodach Krajowych Mistrzostw Polski, zarówno w formacjach, mini formacjach jak i w duetach czy układach solowych.

Nasza oferta taneczna nie ograniczy się tylko do modern czy jazz dance,ale również zaznajomi Państwa dzieci ze stylami street dance. Jak wiadomo każdy dobry tancerz to tancerz wszechstronny. W przypadku zainteresowania możemy zaproponować również wymianę i wyjazdy Państwa dzieci na warsztaty do innych szkół tańca, między innymi znanej i popularnej szkoły JAST, taka wymiana doświadczeń tanecznych nie tylko uczy, ale również pozwala na poznanie nowych ciekawych ludzi. Na naszej stronie internetowej www.rdspin.pl znajdziecie Państwo szczegółową ofertę zajęć,w której nie tylko dzieci ale również i Państwo znajdziecie dla siebie nowe możliwości spędzenia wolnego czasu, w sposób mogący przynieść zarówno korzyści dla zdrowia jak i wiele satysfakcji.

Z wyrazami szacunku
Pozdrawiam
Dorota Puchowska- właściciel
R&D Studio Tańca Spin
Rumia, ul. Sobieskiego 14A (Galeria Rumia)
Nasi tancerze zrzeszeni są w: Polskim Związku Tańca Freestyle oraz International Dance Organzation.
ODKRYJ TANIEC z R&D Studio Tańca SPIN

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem