Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Szkoła tańca RDSpin Galeria Rumia

Grand Prix Polski PZTF Białobrzegi

 

1 miejsce SPIN formacja modern powyżej 16 lat ekstraliga

1 miejsce SPIN 5 formacja modern 12-15 lat ekstraliga

1 miejsce SPIN MINI 1 formacja modern do lat 11 ekstraliga

1 miejsce SPIN MINI 1 formacja jazz dance do lat 11 ekstraliga

1 miejsce SPIN FUNKY formacja modern 10- 11 I liga

1 miejsce SPIN MINI 3 formacja modern 8-9 lat I liga

1 miejsce Kozłowska Monika solo jazz dance open powyżej 16 lat

2 miejsce Kornelia Stec solo modern open powyżej 16 lat

 

1 miejsce Koj Kacper solo hip – hop klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

1 miejsce Badura Agata solo jazz dance klasa E do lat 9 otrzymuje klasę D

1 miejsce Mikucka Maja solo modern klasa E 8-9 lat otrzymuje klasę D

1 miejsce Torbiak Liwia solo modern klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

1 miejsce Kruk Nina solo modern klasa E do lat 7

2 miejsce Fedorowicz Agata solo jazz klasa D do lat 9

2 miejsce Rychlak Nikola solo jazz dance klasa E 10-11 lat otrzymuje klasę D

2 miejsce Wenta Wiktoria solo hip – hop klasa C 16. +

2 miejsce Rychlak Nikola solo modern klasa D do lat 11 otrzymuje klasę C

2 miejsce Kaczmarek Amelia solo modern klasa E 8-9 lat otrzymuje klasę D

2 miejsce Matlak Magda solo hip – hop klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

2 miejsce Rompca Maria  solo modern klasa E do lat 7

3 miejsce Duc Paulina solo jazz klasa D do lat 9

3 miejsce Torbiak Liwia solo jazz dance klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

3 miejsce Szymborska Marta solo hip – hop klasa E 12-15 lat

3 miejsce Kopczyńska Dominika solo modern klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

3 miejsce Kościelska Oliwia solo modern klasa D 12-15 lat otrzymuje klasę C

3 miejsce Żylla Julia solo modern klasa E 8-9 lat otrzymuje klasę D

3 miejsce Mróz Paulina solo modern klasa D do lat 11 otrzymuje klasę C

3 miejsce Lipińska Blanka solo modern klasa E do lat 7

4 miejsce Kopczyńska Dominika solo jazz dance klasa E 12-15 lat otrzymuje klasę D

4 miejsce Kostrzewa Natalia solo jazz dance klasa D 12-15 lat

4 miejsce Leszczyńska Iga solo modern klasa D do lat 11

4 miejsce Szwagrowska Natalia solo modern klasa E 10 -11 lat

4 miejsce Piątek Samanta  solo modern klasa E do lat 7

5 miejsce Fedorowicz Agata solo modern klasa D do lat 11

5 miejsce Antczak Marta solo modern klasa E 8-9 lat otrzymuje klasę D

5 miejsce Sigorska Julia solo jazz dance klasa E 12-15 lat

5 miejsce Urbaniak – Dzienisz Laura solo jazz dance klasa C 12-15 lat

5 miejsce Kostrzewa Natalia solo modern klasa C 12- 15 lat

5 miejsce Szwagrowska Natalia solo jazz dance klasa E 10 – 11 lat

6 miejsce Urbaniak – Dzienisz Laura solo modern klasa C 12-15 lat

6 miejsce Polkowska Kamila solo modern klasa D do lat 11

6 miejsce Golba Martyna solo modern klasa E 10 -11 lat

6 miejsce Wasilke Vanessa solo modern klasa E 8-9 lat otrzymuje klasę D

6 miejsce Redzimska Lena solo jazz dance klasa E do 9 lat

6 miejsce Pienczk Dominika solo jazz dance klasa C 12-15 lat

7 miejsce Żylla Julia solo jazz dance klasa E do 9 lat

7 miejsce Wasilke Vanessa solo jazz klasa D do lat 9

7 miejsce Pienczk Dominika solo modern klasa C 12-15 lat

7 miejsce Ramutkowska Anastazja solo modern klasa D do lat 11

7 miejsce Kunikowska Matylda solo modern klasa D do lat 11

7 miejsce Pakur Antonina solo modern klasa D do lat 11

7 miejsce Pucuła Weronika solo modern klasa E 10 -11 lat

7 miejsce Sycz Sara solo modern klasa E 8-9 lat

7 miejsce Redzimska Lena solo modern klasa E 8-9 lat

8 miejsce Mikucka Maja solo jazz klasa D do lat 9

8 miejsce Kunikowska Matylda solo jazz dance klasa D 10-11 lat

8 miejsce Leszczyńska Iga solo jazz dance klasa D 10-11 lat

8 miejsce Pakur Antonina solo jazz dance klasa D 10-11 lat

8 miejsce Antczak Marta solo jazz dance klasa E do 9 lat

8 miejsce Nowicka Anita solo modern klasa D 12-15 lat

9 miejsce Stasik Emilia solo jazz dance klasa E do 9 lat

9 miejsce Cwalina Zofia solo jazz dance klasa E do 9 lat

9 miejsce Cwalina Zofia solo modern klasa E 8-9 lat

9 miejsce Badura Agata solo modern klasa E 8-9 lat

10 miejsce Polkowska Kamila solo jazz klasa D do lat 9

10 miejsce Kaczmarek Amelia solo jazz klasa D do lat 9

10 miejsce Golba Martyna solo jazz dance klasa E 10 -11 lat

10 miejsce Duc Paulina solo modern klasa D do lat 11

10 miejsce Sigorska Julia solo modern klasa D 12-15 lat

11 miejsce Gąsiorowska Oliwia solo modern klasa E 8-9 lat

11 miejsce Stasik Emilia solo modern klasa E 8-9 lat

11 miejsce Sokołowska Nadia solo modern klasa E 8-9 lat

12 miejsce Sycz Sara solo jazz dance klasa E do 9 lat

12 miejsce Bielik Kinga solo jazz dance klasa E do 9 lat

12 miejsce Plichta Laura solo jazz dance klasa E do 9 lat

12 miejsce Gąsiorowska Oliwa solo jazz dance klasa E do 9 lat

14 miejsce Bielik Kinga solo modern klasa E 8-9 lat

14 miejsce Plichta Laura solo modern klasa E 8-9 lat

15 miejsce Mróz Paulina solo jazz dance klasa D 10-11 lat

16 miejsce Ramutkowska Anastazja solo jazz dance klasa D 10-11 lat

18 miejsce Kruk Nina solo jazz dance klasa E do 9 lat

21 miejsce Sokołowska Nadia solo jazz dance klasa E do 9 lat

GRATULUJEMY !!!!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem