Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Szkoła tańca RDSpin Galeria Rumia

XXII Otwarte Mistrzostwa Polski FREESTYLE PZTF 2015

Wszystkim Naszym Tancerkom i Tancerzom GRATULUJEMY udanego startu na tak prestiżowych zawodach oraz tak wielu przeklasyfikowań do wyższych klas tanecznych.

WYNIKI:
XX II OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE OPEN
2 miejsce – Kozłowska Monika solo modern powyżej lat 16
3 miejsce – Kozłowska Monika solo jazz powyżej 16 lat
3 miejsce – Wardacka Wiktoria i Stec Kornelia duet modern 12- 15 lat
6 miejsce – Stec Kornelia solo modern 12-15 lat

XX II OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE – turniej klasyfikacyjny

2 miejsce SPIN MINI 1 mini formacja jazz I LIGA do lat 11

3 miejsce SPIN UNITY mini formacja hip hop I LIGA 12-15 lat

MODERN SOLO 14-15 lat klasa C
3 miejsce – Gortatowska Maja

MODERN SOLO - 11 lat klasa D
1 miejsce- Dominika Pienczk – otrzymuje klasę C NAJWYŻSZĄ W POLSCE W KATEGORII DZIECI
3 miejsce – Fedorowicz Agata
4 miejsce – Leszczyńska Iga
6 miejsce – Kościelska Oliwia
7 miejsce – Mróz Paulina

MODERN SOLO 12-15 lat klasa D
2 miejsce – Urbaniak – Dzienisz Laura – otrzymuje klasę C
3 miejsce – Wardacka Wiktoria – otrzymuje klasę C
4 miejsce – Kostrzewa Natalia – otrzymuje klasę C

MODERN SOLO – 7 lat klasa E
2 miejsce – Polkowska Kamila – otrzymuje klasę D
3 miejsce – Antczak Marta
4 miejsce – Sokołowska Nadia
5 miejsce – Żylla Julia
6 miejsce – Kruk Nina
7 miejsce – Wasilke Vanessa
7 miejsce – Cwalina Zofia
9 miejsce – Stasik Emilia

MODERN SOLO 8-9 lat klasa E
1 miejsce – Duc Paulina – otrzymuje klasę D
3 miejsce – Kunikowska Matylda – otrzymuje klasę D
4 miejsce – Pakur Antonina – otrzymuje klasę D
5 miejsce – Ramutkowska Anastazja – otrzymuje klasę D
6 miejsce – Kaczmarek Amelia
7 miejsce – Pucuła Weronika
8 miejsce – Mikucka Maja

MODERN SOLO 10-11 lat klasa E
3 miejsce – Rychlak Nikola – otrzymuje klasę D
7 miejsce – Szwagrowska Natalia

MODERN SOLO 12-13 lat klasa E
2 miejsce – Sigorska Julia – otrzymuje klasę D

JAZZ DANCE SOLO 14-15 lat klasa C
6 miejsce – Gortatowska Maja
7 miejsce – Wardacka Wiktoria

JAZZ DANCE SOLO 12-13 lat klasa C
5 miejsce – Urbaniak – Dzienisz Laura

JAZZ DANCE SOLO 12-13 lat klasa D
6 miejsce – Kostrzewa Natalia
7 miejsce – Sigorska Julia

JAZZ DANCE SOLO 10-11 lat klasa D
3 miejsce - Pienczk Dominika – otrzymuje klasę C NAJWYŻSZĄ W POLSCE W KATEGORII DZIECI
5 miejsce – Kościelska Oliwia
6 miejsce – Leszczyńska Iga
7 miejsce – Mróz Paulina

JAZZ DANCE SOLO 8-9 lat klasa D
7 miejsce – Pakur Antonina

JAZZ DANCE SOLO - 7 lat klasa E
2 miejsce - Polkowska Kamila – otrzymuje klasę D
3 miejsce – Wasilke Vanessa – otrzymuje klasę D
4 miejsce – Cwalina Zofia
5 miejsce – Antczak Marta
6 miejsce – Żylla Julia
7 miejsce – Kruk Nina
8 miejsce – Sokołowska Nadia
11 miejsce – Stasik Emilia

JAZZ DANCE SOLO 8-9 lat klasa E
2 miejsce – Kunikowska Matylda – otrzymuje klasę D
7 miejsce – Duc Paulina – otrzymuje klasę D
7 miejsce – Ramutkowska Anastazja – otrzymuje klasę D
9 miejsce – Kaczmarek Amelia – otrzymuje klasę D
9 miejsce – Mikucka Maja – otrzymuje klasę D
14 miejsce – Pucuła Weronika – otrzymuje klasę D
17 miejsce – Agata Fedorowicz

JAZZ DANCE SOLO 10 -11 lat
10 miejsce – Rychlak Nikola
10 miejsce – Szwagrowska Natalia

HIP HOP SOLO 14-15 lat klasa C
9 miejsce – Wenta Wiktoria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem