Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Szkoła tańca RDSpin Galeria Rumia

Osiągnięcia

Ogólnopolski Konkurs Sztuki Baletowej Łeba 2015

1 miejsce Kornelia Stec solo taniec współczesny 12- 15 lat

2 miejsce SPIN MINI 1 formacje taniec współczesny 6-11 lat

ex aequo

2 miejsce SPIN MINI 3 formacje taniec współczesny 6- 11 lat

3 miejsce SPIN FUNKY mini formacja jazz dance 6-11 lat

3 miejsce SPIN  5 mini formacja jazz dance 12-15 lat

3 miejsce SPIN 6 formacje taniec współczesny 12- 15 lat

Gratulujemy wszystkim Naszym tancerkom !!!

WORLD DANCE WEEK 2014

Monika Kozłowska zajęła 4 miejsce podczas WORLD DANCE WEEK Mikołajki 2014

w kategorii solo show dance dorośli. 3 oczka wyżej niż w poprzednim roku.

GRATULUJEMY POSTĘPÓW!!!! OGROMNE BRAWA!!!

XXI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE 9.11.2014

XXI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE 9.11.2014
Jazz dance solo 16.+ kat. open
II miejsce Kozłowska Monika
Modern solo 12. - 15 lat kat.open
III miejsce Stec Kornelia
Gratulujemy przepięknych prezentacji. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

XXI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE 7.11.2014

Wszystkim naszym tancerkom serdecznie GRATULUJEMY udanego startu w niezwykle prestiżowym Turnieju tanecznym oraz życzymy dalszych sukcesów.

XXI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE 7.11.2014

Modern solo klasa E, 7.-

  • I miejsce – Wasilke Vanessa
  • II miejsce - Polkowska Kamila
  • III miejsce - Kruk Nina

Modern solo klasa E, 8.-9 lat

  • II miejsce - Mróz Paulina
  • III miejsce – Leszczyńska Iga
  • IV miejsce – Ramutkowska Anastazja
  • V miejsce – Jankowska Marta

Modern solo klasa E, 10.-11 lat

  • II miejsce – Sigorska Julia
  • III miejsce – Pienczk Dominika
  • IV miejsce – Kościelska Oliwia
  • V miejsce – Kowalska Marcelina

Modern solo klasa D, 10.-11 lat

  • III miejsce – Urbaniak – Dzienisz Laura
  • IV miejsce – Kostrzewa Natalia
  • VI miejsce – Nowicka Anita

Modern solo klasa D, 12.-13 lat

  • I miejsce – Gortatowska Maja
  • II miejsce – Reglińska Wiktoria
  • IV miejsce – Wardacka Wiktoria

Modern solo klasa D, 14.-15 lat

  • IV miejsce – Neumann Marta
  • V miejsce – Olszowy Anna

MODERN –przeklasyfikowania do wyższej klasy otrzymały:

  • Goratowska Maja - Klasa C
  • Reglińska Wiktoria – Klasa C

Jazz solo klasa E, 7.-

  • II miejsce – Polkowska Kamila
  • III miejsce – Wasilke Vanessa
  • IV miejsce – Kruk Nina

Jazz solo klasa E, 8.-9 lat

  • VI miejsce – Leszczyńska Iga
  • X miejsce – Mróz Paulina
  • XII miejsce – Jankowska Marta
  • XII miejsce – Ramutkowska Anastazja

Jazz solo klasa D, 12.-13 lat

  • II miejsce – Reglińska Wiktoria
  • IV miejsce – Wardacka Wiktoria
  • V miejsce – Gortatowska Maja

Jazz sole klasa E, 10.–11 lat

  • III miejsce – Pienczk Dominika
  • VI miejsce – Sigorska Julia
  • VII miejsce – Nowicka Anita
  • XII miejsce – Kościelska Oliwia
  • XIX miejsce – Kowalska Marcelina

Jazz solo klasa D, 11.-

  • VI miejsce – Kostrzewa Natalia
  • IX miejsce – Urbaniak – Dzienisz Laura

Jazz solo klasa D, 14.-15 lat

  • III miejsce – Olszowy Anna
  • X miejsce – Neumann Marta

Hip – Hop solo klasa C, 14.-15 lat

  • XI miejsce – Wenta Wiktoria

JAZZ- przeklasyfikowania do wyższej klasy otrzymały:

  • Reglińska Wiktoria – klasa C
  • Wardacka Wiktoria – klasa C
  • Gortatowska Maja – klasa C
  • Olszowy Anna – klasa C
  • Pienczk Dominika – klasa D
  • Sigorska Julia – klasa D

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem